SUBMERSIBLE  SEWAGE  PUMP

ZWAS  Series

فلنج خروجی: DN 65-DN 200
قابلیت انتقال فاضلاب همراه با مواد جامد و الیافی 
استاندارد فلنج ها: مطابقDIN 2501   PN 10 RF

پمپ لجن کش شناور

پمپ لجن کش شناور ZWAS

الکتروپمپ لجن کش سری ZWAS از جمله محصولات مجموعه حاضر است که برای حوزه های کاربری سنگین نظیر فاضلاب ها یا مجتمع های مسکونی/صنعتی عظیم طراحی شده اند. در حالی که بصورت مرسوم این خانواده از پمپ ها برای پمپاژ سیال تمیز و زلال مورد استفاده قرار می گیرند، اما در عین حال امکان پمپاژ آب حاوی ذرات جامد و مواد الیافی را نیز دارند. این خانواده از پمپ ها با ویژگی استحکام و عمر بالا متمایز می گردند و مشخصات ساختاری اختصاصی آنها باعث این امر شده است. استفاده از آنها به ویژه در فاضلاب های همراه با ذرات جامد، بسیار چشم گیر است. به ویژه آنکه نوع پروانه تک کاناله آن سبب می گردد که عمل خرد کردن ذرات جامد نیز به خوبی اتفاق بیافتد. از این الکتروپمپ می توان در بسیاری از موارد از جمله تخلیه چاه ها، تخلیه مخازن، هدایت مایعات حاوی ذرات جامد یا الیافی معلق، تخلیه فاضلاب های صنعتی، تخلیه سیلاب ها وآبیاری باغات کشاورزی استفاده نمود.

محصولات دیگر

پمپ فشار قوی طبقاتی

پمپ فشار قوی طبقاتی سری ZRAD از جمله محصولات مجموعه حاضر است که برای انتقال آب در فواصل طولانی و پمپاژ در حجم وسیع مورد استفاده قرار می گیرد.

دریافت کاتالوگ

پمپ انتقال روغن داغ

پمپ انتقال روغن داغ، نوعی پمپ گریز از مرکز است که وظیفه آن گردش روغن در یک چرخه بسته و انتقال آن به محل مصرف است.

دریافت کاتالوگ

پمپ لجن‌کش شناور

الکتروپمپ لجن کش سری ZWAS از جمله محصولات مجموعه حاضر است که برای حوزه های کاربری سنگین نظیر فاضلاب ها یا مجتمع های مسکونی/صنعتی عظیم طراحی شده اند.

دریافت کاتالوگ

میکسر مستغرق

میکسر مستغرق در دو سری دور مستقیم (ZMD) و دور غیرمستقیم (ZMG) از جمله محصولات مجموعه حاضر است که در فرآیندهای بیولوژیکی تصفیه فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد.

دریافت کاتالوگ