تعمیر، بازسازی و مهندسی معکوس پمپ

چگونه می توان یک نمونه از پمپ موردنیاز را تولید نمود؟

چنانچه نمونه ای از پمپ موجود باشد، مجموعه پمپ زاگرس قادر است برمبنای اصول مهندسی معکوس، مجموعه مدارک فنی لازم جهت تولید را تهیه نماید. انواع پمپ های سانتریفیوژ افقی و عمودی، تک طبقه و چندطبقه، ملخی و جریان مختلط و شناور و همچنین پمپ های گوشواره ای از جمله محصولاتی هستند که توسط این گروه می تواند مهندسی معکوس شود بطوری که به لحاظ عملکردی از انطباق مناسبی با نمونه اصلی برخوردار باشد.

با از کار افتادن پمپ چه باید کرد؟

درصورت خرابی پمپ، مجموعه پمپ زاگرس صرفنظر از سازنده اصلی آن وبا کمترین هزینه و زمان ممکن، قادر است انواع پمپهای سانتریفیوژ، شناور، توربینی عمودی، ملخی، چند طبقه و روغن داغ و همچنین پمپ های گوشواره ای را بازسازی و تعمیر نماید و وضعیت عملکردی وقابلیت اطمینان پمپ را به شرایط مطلوب خود بازگرداند. طبیعتا کارکرد پمپ با بازدهی بالا در کاهش هزینه های انرژی، کمک شایانی را خواهد نمود.

اطمینان خاطر از راه اندازی و کارکرد پمپ تعمیر شده

علاوه براینکه از وقوع خرابی در طول فرایند فعلی جلوگیری خواهد شد، می توان با اطمینان بالایی ادعا نمود که خرابی های آتی نیز به وقوع نخواهد پیوست. چرا که عملیات تعمیر و بازسازی توسط تیمی با مهارتهای حرفه ای در صنعت پمپ صورت خواهد گرفت.

تست وتضمین کیفیت پمپ

عملیات تعمیر توسط مجموعه حاضر در شرایطی صورت می گیرد که:
* تیمی باتجربه و منسجم بر روند عملیات، کنترل ونظارت دارند.
* پروسه کنترل منطبق بر الزامات استانداردی خواهد بود.
* درصورت نیازبه تست عملکرد پمپ، گواهی مربوطه نیز دراختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

کیفیت و دقت پمپ حاصل از مهندسی معکوس

با توجه به سابقه، تجربه و دانش تیم فنی مجموعه حاضر، عملیات مهندسی معکوس برمبنای یک رویه نظام مند و با کمترین انحراف از نمونه اصلی صورت می پذیرد. استفاده از تحلیل های عددی جهت اعتبارسنجی، آنالیز دقیق مواد جهت تعیین جنس قطعات پمپ و استفاده از تکنولوژی CNC در مدلسازی قطعات پمپ از جمله اقداماتی است که توسط این گروه بکار گرفته می شود تا محصول نهایی از دقت بالایی برخوردار باشد.

همراهی وارائه خدمات به مشتریان

اینکه عملیات تعمیر چه در مجموعه پمپ زاگرس و چه در محل مورد نظر مشتری صورت پذیرد، تاثیری بر کیفیت و مرغوبیت ارائه این خدمات توسط این مجموعه نخواهد داشت واین مجموعه خود را موظف به ایجاد رضایتمندی در مشتری میداند.
* خدمات تخصصی تعمیر توربو پمپ ها توسط این مجموعه، کاملا نیازها و الزامات امروزی حوزه های شهری، صنعتی و مصرفی را دربرمیگیرد.
* پرسنل خدمات فنی این مجموعه در تمامی طول شبانه روز، پاسخگوی نیازهای مشتریان خواهد بود.

پوشش قابل توجه از حوزه های مصرف پمپ

* در حوزه شهری، ارائه خدمات برای انواع پمپ های این حوزه از جمله پمپاژ سیال حاوی ذرات جامد، لجن، دوغاب، کنترل سیلاب وآبرسانی صورت می گیرد. * نیازهای خدمات در حوزه صنعتی ومصرفی شامل صنایع کاغذ، صنایع شیمیایی، پتروشیمی، فولاد، صنایع معدنی، صنعت ساختمان وصنایع غذایی نیز قابل ارائه خواهد بود. * تجربه بالای ساخت پمپ در مجموعه حاضر موجب شده است، پمپ هایی که این شرکت در حوزه های شهری، صنعتی و مصرفی ارائه نموده است از کیفیت ساخت بالایی برخوردار باشد.
* با توجه به تجربه تیم متخصص این گروه، می توان به عنوان بهترین گزینه برای انجام خدمات تعمیرات توربوپمپ ها برآن اتکا نمود.

سایر خدمات

علاوه بر تعمیر توربو پمپ ها با کیفیت بالا، خدمات نصب و راه اندازی، نظارت بر نصب، شروع به کار، احیا و نوسازی ایستگاه های پمپاژ نیز از سوی مجموعه قابل ارائه می باشد.

کیفیت

فارغ ازینکه عملیات تعمیر در مجموعه پمپ زاگرس و یا محل مورد نظر مشتری صورت گیرد، بازسازی پمپ مطابق با مشخصات مورد تایید کارخانه سازنده صورت خواهد گرفت. متخصصین باتجربه این شرکت، آماده ارائه مشاوره فنی در حوزه تعمیرات مورد نظر شما خواهند بود.

تست

در حوزه تعمیرات، اصولاً به ندرت تست های عملکرد تحت گواهی صورت می پذیرد.
* تجهیزات اندازه گیری آزمایشگاه این مجموعه، محدوده پارامترهای هد، دبی، قدرت جذبی و بازدهی پمپ تعمیری را به صورت دقیق ثبت و ارائه می نماید.
* در کاربردهایی که مصرف انرژی به عنوان یک عامل مهم یاد می شود، ارائه گواهی نیز ضروری است.

تحویل

عملیات تعمیر توربو پمپ در شرایط زمانی به مراتب کمتری در مقایسه با تامین و خرید یک پمپ جدید صورت خواهد پذیرفت. در شرایط اضطراری نیز این مجموعه آمادگی شبانه روزی برای ارائه خدمات را دارد.

قابلیت های عملیاتی که مجموعه پمپ زاگرس میتواند ارائه دهد عبارتند از

* قابلیت ماشینکاری کامل قطعات پمپ
* بازسازی قطعات و سازه های فلزی
* ایجاد لایه محافظ سفارشی (Coating)
* خدمات ساخت و جوشکاری
* بازسازی پمپ ها از سایز “1 تا 65 “
* تست پمپ و ارائه گواهی مربوطه
* ضمانت یکساله تعمیرات
* طراحی مجدد پمپ موردنیاز مشتری براساس تغییر نیازهای عملکردی

گارانتی

تعویض قطعات و عملیات اصلاحی که توسط مجموعه حاضر صورت می گیرد همانند پمپ های ساخته شده جدید، تحت گارانتی خواهد بود.

کنترل

گستره وسیع قابلیت های مجموعه، اشراف کامل بر عملیات را در حین تعمیر تضمین می نماید.